Snažíme sa byť “TOP” v našej práci

Sme skupina talentov s víziou neustále dosahovať nadštandartné výsledky v prospech nášho klienta.

  • Sme kreatívni, milujeme lietanie, prácu s dronmi a našu prácu robíme s radosťou

  • Poskytujeme kvalitu a profesionalitu spojenú s dlhoročnými skúsenosťami

  • Rozprávame slovensky a anglicky, vzdelávame sa a pracujeme na sebe

Náš “Dream Team”

Spojením vzájomných skúseností a vedomostí sme vytvorili

Juraj Ladziansky

Operátor dronu / Fotograf

Dlhoročné skúsenosti s fotografovaním a prácou s dronom. Čokoláda a dobrá nálada a pekné počasie sú súčasťou výbavy.

Andrew Karter Client

Marek Gregáň

Editor / Úprava fotografií

10+ rokov strávených pred monitorom ako editor so spracovávaním fotografií. Dobrá hudba a pohoda sú podmienkou.

Marketing Consultant Expert

Peter Čabaj

Virtuálne prehliadky / Technik

Expert vo virtuálnej technike, webdizajne, grafike a 3D modelingu. Náš IT support, talentovaný klavirista a kuchár.

JL Story

Dron a fotografia sú mojou vášňou

Môj presun v roku 2006 zo Slovenska do Anglicka mi splnil moje „fotografické sny“. Po zdokonalení jazykových schopností som si v roku 2010 otvoril profesionálne fotografické štúdio a svoje fotografické hobby som premenil na svoju prácu – stal som sa Profesionálnym Fotografom.

Začiatky s Fotografiou

Začal som fotiť štúdiový portrét, produkty, boudoir. Neskôr som si rozšíril svoje schopnosti v oblasti svadobnej, školskej, komerčnej a eventovej fotografie. Učil som fotografiu ako predmet a organizoval fotografické kurzy, v ktorých stále pokračujem.

Doba sa časom menila a s tým aj môj smer a záujmy. Odklonil som sa od portrétov a zameral som sa na fotografovanie nehnuteľností.

Prvý kontakt s Dronom

Táto oblasť sa stala mojím novým fotografickým smerom, v ktorom som zotrval dodnes. Zriadením si licencie na dron v UK v roku 2016 som sa stal jediným oficiálnym operátorom dronu pre komerčné účely v okolí. Tento krok ma zas posunul ďalej a moje služby boli o to viac žiadané. Počas tohto štvor ročného obdobia som nafotil viac ako 2 000 nehnuteľností. Fotografia a dron sa stali nielen mojou prácou, ale aj vášňou.

Inšpekcie s dronom a priemyselné výškové práce v ťažkodostupných miestach boli súčasťou služieb využívané najmä stavbárskymi firmami, opravármi striech a žlabov alebo aj samotných firiem. Hodinové inšpekcie firmám ušetrili kopec času a peňazí a vyhli sa najmä zdržaniam a navyšujúcim sa škodám s tým spojených.

Návrat z UK a vytvorenie JL

Súčasná svetová situácia a obmedzenia v cestovaní ma prinútili rozhodnúť sa. Po pätnástich rokoch som opustil Anglicko a vrátil sa do vlasti, kde kráčam ďalej cestou fotografa, pilota dronu a pracujem stále na nových projektoch. Spojil som sa s odborníkmi v oblasti profesionálneo spracovania / úprav fotografií a 360° Virtuálnej prehliadky a vytvoril JL Fotografické a Inšpekčné práce s Dronom.

Spoločne ponúkame profesionálne služby pre reklamné a realitné agentúry, majiteľov ubytovania, hotelov a penziónov, stavebné a priemyselné firmy, ale aj súkromné osoby. Udržujeme krok s dobou a našu prácu máme radi. Držíme sa istých etických hodnôt a veríme, že kvalita a profesionalita bude vždy žiadaná.

Fotografia a Inšpekčné Práce s Dronom

Profesionálne letecké práce pre developerov, stavebné firmy, realitné kancelárie, agentúry, ale aj súkromné osoby